Grupiniai jogos užsiėmimai

Integralinė ir terapinė joga

Jogos užsiėmimai nedidelėse grupėse

Kaip alternatyvą individualioms jogos pamokoms, organizuojame reguliarius jogos užsiėmimus nedidelėse 6-8 žmonių grupėse. Nedidelis žmonių skaičius leidžia sukurti jaukią ir atvirą atmosferą, kurioje kiekvienas dalyvis yra svarbus, įsiklausoma į kiekvieno poreikius ir pageidavimus.

Kadangi daugelis žmonių šiais laikais labiausiai kenčia nuo streso, nerimo, pervargimo ir nuolatinės įtampos. Grupinių užsiėmimų metu naudojame daug praktikų, kurios padeda tvarkytis su šiomis problemomis. Taipogi daug dėmesio skiriame  stuburo sveikatos palaikymui (o tiems, kas jau turi stuburo problemas - atstatymui), pečių ir kaklo įtampų  sumažinimui, o taip pat organizmo energetinių ir hormoninių sistemų subalansavimui.

Užsiėmimų metu daromi dinaminiai pratimai, asanos, kvėpavimo pratimai, meditacijos, atsipalaidavimo ir gilios relaksacijos (joga-nidra) praktikos.

 

Reguliarūs Jogos užsiėmimai gyvai ir joga online
 
 
Užsiėmimų metu daromas apšilimas, dinaminiai pratimai, asanos, kvėpavimo pratimai, meditacijos, atsipalaidavimo ir gilios relaksacijos (šavasana) praktikos.
 

JOGOS GRUPINIŲ UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS holi.lt centre Vilniuje
ir Retritų Centre BARAKA (Širvintų raj.)

Pirmadienis 17:30 (Gintautas, tik gyvai)
Antradienis  19:10 (Gintautas online ir gyvai BARAKOJE (35 km nuo Vilniaus Širvintų raj.); 17:30 ir 19:15 (Marius, tik gyvai)
Ketvirtadienis 17:30  (Gintautas, gyvai ir online)
Penktadienis  17:30 (Marius, tik gyvai)

Marius pradeda dirbti nuo 2020.09.08
Užsiėmimo trukmė - 1,5 val.

Kaina už vieną mėnesį  € 70, užsiėmimai vyksta 2 kartus per savaitę.
Galima lankyti tik 1 kartą per savaitę - kaina € 40 per mėn.
Mokant už vieną kartą - € 15 .

Jogos užsiėmimai online vyksta per ZOOM platformą. Jeigu norėtumėte registruotis, parašykite, atsiųsiu prisijungimo nuorodą ir slaptažodį. Pirmas užsiėmimas nemokamas.

Jogos kursai, užsiėmimai Vilniuje

 

Būtina išankstinė registracija  el.paštu terapija@holi.lt, tel. +37069805831,  arba užpildant paklausimo formą puslapyje Kontaktai.Artimiausia įvadinė jogos grupė

Grupės tikslas - suteikti pradines teorines ir praktines žinias apie jogą, meditaciją, kvėpavimo technikas.

Grupės metu:

Bus pateikta teorinė dalis: platus jogos supratimas, teorija apie esminius jogos elementus (pagrindinės jogos kryptys, jogos terapiniai aspektai, jogos pozos, kvėpavimo pratimai, relaksacija, meditacija, gyvenimo būdas, mityba ir t.t.)

  1. Praktiškai praeisime ir mokysimės: apšilimo eigos, kvėpavimo pratimų (pranajamos), asanų, relaksacijos ir joga nidros.
  2. Išbandysime kelias meditacijos technikas.
  3. Aptarsime kaip jogą, kvėpavimo ir meditacijos technikas naudoti streso, nerimo įveikai ir emocinės sveikatos palaikymui;
  4. Pabaigus grupę, dalyviai gauna jogos kompleksą praktikai namuose. Taipogi galimybę įsilieti į jau veikiančias Integralinės ir Terapinės jogos grupes mūsų centre.


Artimiausia grupė bus paskelbta naujienlaiškyje. Registracija el. paštu spalvotaslietus@gmail.com. Vietų skaičius ribotas.

Grupę veda Gintautas (daugiau apie mano patirtį ir studijas čia).
Užsiėmimai vyks nedidelėje grupelėje, todėl pasistengsiu suteikti dėmesio kiekvienam ir atsakyti į visus iškylančius klausimus.

Kaina už visą 6 val. 30 min įvadinį kursą - € 49.
Adresas: Kalvarijų 6B - netoli Žaliojo tilto (žemėlapis).

 

Būtina išankstinė registracija  el.paštu, tel. +370 698 05831,  arba užpildant paklausimo formą puslapyje Kontaktai.

 

Taip pat skaitykite

Jogos terapija >>
Individualios jogos pamokos >>
Depresijos gydymas jogos metodais>>

Naujienlaiškio prenumerata 

Gaukite naujausią informaciją apie mūsų meditacijos, jogos ir terapinių grupių ar seminarų datas. Užsisakius naujienlaiškį gaunate teisę nemokamai 15 min konsultacijai. 

 

Naujienos

Ieškoti